Płynna pasta do konserwacji i odświeżania podłóg drewnianych impregnowanych naturalnymi olejami, olejo-woskami, twardymi woskami; podłóg drewnianych lakierowanych lakierami wodnymi i rozpuszczalnikowymi; podłóg gotowych lakierowanych UV i olejowanych UV.

  • Zabezpiecza przed wodą krawędzie w podłogach gotowych
  • Bezrozpuszczalnikowy, łagodny zapach
  • Nie pozostawia smug i plam
  • Do posadzek drewnianych na ogrzewaniu podłogowym
  • Do zastosowania wewnątrz
zobacz kartę techniczną

Właściwości i zakres zastosowania

FLOORO-PLUS ma za zadanie zabezpieczyć podłogę przed wnikaniem wody i brudu na powierzchni oraz do fug, w krawędzie między elementami podłogowymi. Po zastosowaniu tworzy cieniutki film na powierzchni podłogi charakteryzujący się dużą wytrzymałością na ścieranie. Ma za zadanie konserwować i jednocześnie czyścić poprzez ograniczenie wnikania brudu w podłogę. Łatwy w zastosowaniu, posiadający delikatny odświeżający zapach. Jest to materiał biodegradowalny, niedrażniący.

FLOORO-PLUS przed zastosowaniem wstrząsnąć. Wylewać na podłogę i od razu rozprowadzać miękką szmatką. Po krótkim czasie schnięcia przepolerować miękką szmatką bawełniano-filcową, nie strzępiącą się. Produkt można też rozprowadzać płaskim mopem z mikrofazy. W przypadku podłóg odpornych na zarysowanie, wyrób można rozprowadzać jednokrotnie pacą stalową. Dla dużych powierzchni zaleca się polerowanie wyschniętego środka polerką z zastosowaniem białego pada. Ze względu na dużą zawartość naturalnych wosków, możliwe pojawienie się kryształków wosku w roztworze nie wpływających na działanie środka.