Tutaj najwyższa jakość wykonania splata się z najnowocześniejszą technologią, a nowatorski i uniwersalny design dopełnia ponadprzeciętną funkcjonalność.
Drewniane podłogi flooro są wynikiem połączenia dwóch pierwiastków: pasji tworzenia pięknych i nowoczesnych podłóg drewnianych oraz chęci zadowolenia Klientów, tak aby idealnie dopasować podłogi do ich potrzeb i gustów.
10 lat gwarancji, 17 lat doświadczenia, 29 unikatowych rodzajów wykończeń podług, 210 tys. m sprzedanych podłóg
podłoga flooro

Dlaczego podłogi flooro?

Marka flooro zrodziła się z 18-letniego doświadczenia firmy FRUMAX, czołowego i jednego z największych polskich eksporterów podłóg drewnianych najwyższej jakości.

Podłogi flooro to szeroki wachlarz rozmiarów wraz z bardzo bogatymi kolekcjami kolorystycznymi, które zaspokoją oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Firma FRUMAX na produkty flooro udziela aż 10 lat gwarancji. Połączenie najnowocześniejszej technologii produkcji i zastosowanie unikatowych konstrukcji, pozwoliło na stworzenie podłóg wyjątkowej jakości o najwyższych standardach wykonania.

Siedziba firmy FRUMAX

jest najlepszą reklamą produktów marki flooro

O podłogach dębowych wiemy wszystko. Każdy Klient może liczyć nie tylko na wyroby najwyższej jakości, w ogromnej gamie kolorów, ale również na fachową opiekę na poszczególnych etapach współpracy.

Od wyboru materiałów, przez wsparcie przy projekcie, po montaż, aż do późniejszej konserwacji podłogi. Wspólnie z Klientem, na podstawie projektu budowlanego, obliczamy ilość potrzebnych desek. Przeprowadzamy wizje na inwestycjach, mierzymy wilgotność i twardość wylewek, ustalamy miejsca dylatacji oraz obróbki korkiem. Kompleksowa obsługa to jeden z tych elementów, który nas wyróżnia i jest doceniany przez naszych Partnerów.

FRUMAX ma swoją siedzibę na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej. We wnętrzach naszego nowoczesnego budynku na każdym kroku obcuje się z drewnem dębowym, którego wiele rodzajów wykorzystano przy tworzeniu wystroju. Ale to nie wszystko – dla Klientów zarówno hurtowych jak i detalicznych urządzona została bogata wzorcownia, w standardach niespotykanych dotychczas w naszej branży. W tych wyjątkowo atrakcyjnych warunkach nasi doradcy pomagają dobrać drewno odpowiednie do określonych celów i oczekiwań.

 

We wnętrzach obiektu dbamy o utrzymanie stałej wilgotności powietrza i temperatury. Jako jeden z nielicznych magazynów w Polsce możemy zagwarantować niezmienne warunki przechowywania produktów. Jeśli materiał na podłogę będzie tu składowany przez pół roku czy rok, pod żadnym względem nie zmieni swoich parametrów. To bardzo istotne przy materiałach drewnianych, które są niezwykle wrażliwe na wszelkie zmiany.

Nasza kadra

strips-image-2

Dawid

Świetny sprzedawca. Odpowiada za sprzedaż podłóg, nóg bukowych i programu schodowego (wielokrotny rekordzista). Cechują go ponadprzeciętny wzrost i spokój w głosie. Prywatnie jeździ w rajdach samochodowych, bardzo lubi niemiecką motoryzację.

strips-image-2

Waldek

Magazynier, złota rączka. Nie ma rzeczy której nie potrafiłby wykonać. Skrupulatny i dokładny. Biegle mówi po niemiecku.

strips-image-2

Łukasz

Pracuje w zespole od 2004 roku. Odpowiedzialny za sprzedaż kantówki okiennej oraz programu schodowego. Entuzjasta nowych technologii, w szkole był najlepszy z fizyki i matematyki. Prywatnie myśliwy, ogrodnik i fotograf.

strips-image-2

Jarek

Założyciel firmy, odpowiada za strategię i rozwój. Prywatnie miłośnik koszenia trawy, ogrodnik oraz szczęśliwy ojciec trójki synów. Bardzo lubi dobre, białe wino.

strips-image-2

Kuba

Ten aktywista bilardowy i fan pojazdów z trójramienną gwiazdą zarządza kompleksowo flooro pojazdami. Przydaje się tu jego wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu całymi zespołami spedytorów.

strips-image-2

Maja

Sprzedawca na rynek francuski (biegle mówi w tym języku). Dyspozytor firmowych pojazdów ciężarowych. Odpowiada też za płatności. Lubi dobre wino, piecze wyśmienite bezcukrowe ciasta.

strips-image-2

Marzena

Główna księgowa. Perfekcyjnie skrupulatna. Ogromne doświadczenie i wiedza. Prywatnie kocha ogród, kwiaty i czworonogi.

strips-image-2

Artur

Ekspert, posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i montażu podłóg i tarasów (14 lat). Miłośnik aut z lat 90-tych i mocnej muzyki oraz fachowiec w sadzeniu i obróbce ziemniaków ;)

strips-image-2

Krzysiek

Autorytet, 20 lat pracy w branży. Zaczynał jako sprzedawca tarcicy, wiele lat pracował u producenta podłóg dębowych i chemii do podłóg. Wiedza ekspercka, fachowiec i doradca klienta. Pożeracz kilometrów jako handlowiec. Szczęśliwy tata 4 córek.

strips-image-2

Monika

Zawsze wesoła i skrupulatna. Pod opieką ma nasze kadry i płatności. Piecze wyśmienite ciasta, przez co nie możemy się doczekać jej urodzin.

strips-image-2

Sebastian

Młodość i doświadczenie. Przez kilka lat osobiście odpowiadał za załadunki naszych towarów z produkcji jak również za rozładunki w miejscu docelowym w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Francji. Od sierpnia 2021 wsparł nasz dział sprzedaży krajowej. Ogromne zaangażowanie przekłada na wymierne efekty, pomaga w tym jego przyjazne nastawienie i uśmiech na twarzy.